Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Microsoft przypomina o nowościach na na konsole Xbox i PC. Cisza przed burzą

Mikołaj Ciesielski
2023/01/07 18:00

Amerykańska firma przedstawiła listę produkcji, które już w kolejnym tygodniu pojawią się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox.

Microsoft przypomina o nowościach na na konsole Xbox i PC. Cisza przed burzą

Zgodnie z tradycją Microsoft zaprezentował listę gier, które w nadchodzących dniach zadebiutują w Microsoft Store (PC) oraz na konsolach Xbox. Użytkowników wspomnianych platform czeka dość spokojny tydzień, w którego trakcie będą mieli okazję zapoznać się z zaledwie sześcioma nowymi tytułami. Najważniejszą premierą jest bez wątpienia One Piece Odyssey, które ukaże się na rynku 13 stycznia, czyli w najbliższy piątek.

Warto również pamiętać, że – zgodnie z zapowiedziami – wspomniana produkcja już we wtorek otrzyma wersję demonstracyjną, dzięki której zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z pierwszymi godzinami nowego jRPG na podstawie popularnej mangi i anime. W przyszłym tygodniu nie zabraknie też kilku premier dla fanów gier niezależnych. Niestety wciąż nie otrzymaliśmy informacji na temat nowości w Xbox Game Pass.

Jak wspomnieliśmy wyżej, przyszły tydzień będzie dość spokojny pod względem premier nowych produkcji. Jest to jednak cisza przed burzą, ponieważ już pod koniec stycznia na rynku zadebiutuje bowiem Dead Space Remake, a nieco później – w lutym – do sprzedaży trafią m.in. takie tytuły jak Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin czy też Atomic Heart.

Premiery gier na Xbox i PC (9-13 stycznia 2023):

  • 11 stycznia – Children of Silentown (Optimized for Xbox Series X|S / Smart Delivery)
  • 12 stycznia – Breakers Collection –(Optimized for Xbox Series X|S / Smart Delivery)
  • 12 stycznia – Chasing Static (Optimized for Xbox Series X|S / Smart Delivery)
  • 13 stycznia – NEScape!
  • 13 stycznia – One Piece Odyssey
  • 13 stycznia – UnderDungeon

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
McKenzie
Gramowicz
Ostatni niedziela

Microsoft tak pociśnie rynek gier w tym roku że głowa mała. Dobra pora by kupić konsolkę po taniości z walutą w Fall Guys, Fortnite i Rocket League w media expert, gorąco polecam te gierki, na xboxie świetnie się gra.