Wild Hearts

Premiera:
17.02.2023
Gatunek:
przygodowa, akcja, RPG
Platforma:
PC, PS5, XSX
Producent:
Koei Tecmo Games
Wydawca:
Electronic Arts
Język:
polskie napisy

O grze

Wild Hearts to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG opracowana przez Koei Tecmo i wydana dzięki firmie Electronic Arts. Produkcja inspirowana jest kultową serią Monster Hunter, więc również tutaj zajmujemy się polowaniem na rozmaite bestie.

Całość skonstruowano tak, by możliwa była rozgrywka zarówno w pojedynkę, jak i w sieciowym trybie współpracy dla maksymalnie trzech graczy (możliwa jest zabawa cross-platformowa). Wild Hearts przenosi graczy do fantastycznego świata wzorowanego na feudalnej Japonii, który zamieszkiwany jest przez niebezpieczne potwory. 

Jak już wspomniano, musimy uporać się z kolejnymi, coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami, szukając słabych punktów napotkanych przeciwników i wykorzystując podczas walki dostępne elementy wyposażenia oraz gadżety. Do dyspozycji oddano między innymi katanę oraz łuk, więc tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się na walkę w zwarciu, czy też spróbujemy unicestwić bestie z dystansu.

Wild Hearts to gra dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5, dzięki czemu może pochwalić się starannie wykonaną, w pełni trójwymiarową grafiką. Na uwagę zasługują bogate w detale lokacje, szczegółowe modele postaci, w tym oczywiście bestii, którym stawiamy czoła w trakcie rozgrywki.