Kontrowersyjne The Day Before na nowym materiale. Twórcy opowiadają o przebiegu prac nad grą

Jakub Smolak
2023/02/17 14:45

Studio Fntastic musiało zmierzyć się z zarzutami o plagiat.

W ostatnim czasie o The Day Before zrobiło się całkiem głośno. Zaczęło się od prezentacji wideo z rozgrywki, na którym gra nie wyglądała zbyt dobrze. Następnie Fntastic zostało oskarżone o plagiat. Gracze zarzucali deweloperom wykorzystanie fragmentów innych gier. Studio jednak niezbyt dobrze poradziło sobie z krytyką, sugerując, że internauci sieją dezinformacje. Dostaliśmy kolejną okazję, by móc przyjrzeć się tej kontrowersyjnej produkcji nieco bliżej.

Kontrowersyjne The Day Before na nowym materiale. Twórcy opowiadają o przebiegu prac nad grą

The Day Before – dziennik deweloperski

Najnowszy materiał to wideo utrzymane w stylu dziennika deweloperskiego. Twórcy opowiadają o procesie produkcyjnym, który rozpoczął się jeszcze w 2019 roku. Deweloperzy prezentują również różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami, które zrodziły się na przestrzeni lat. Jeśli The Day Before Was intryguje, to prezentowana zawartość powinna Was zaciekawić.

Przypomnijmy, że The Day Before zadebiutuje 10 listopada 2023 roku na komputerach osobistych. Wersje konsolowe pojawią się w późniejszym terminie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
18/02/2023 14:16

Biednie to wygląda ale jest parę ciekawych pomysłów jak system destrukcji, który mógłby być ciekawy w takim mmo survivalu z zombie. Ta gra raczej z kilometra śmierdzi obiecywaniem gruszek na wierzbie ale chętnie poczekam do premiery (nawet we wczesnym dostępie) by poczytać komentarze graczy, którzy w to zagrali

dariuszp
Gramowicz
18/02/2023 00:08

Biednie to wygląda.

JakiśNick
Gramowicz
17/02/2023 15:32

Postawili przed kamerą młodą azjatkę i od razu tona pozytywnych komentarzy, pomimo tego, że nie pokazali nic nowego, a wideo ma połowę łapek w dół (pewnie od ludzi, którzy nawet filmu nie obejrzeli). Ale opowiedziała ładną bajkę jak to mają cel i marzenie do którego dążą od 2019 r. i to wystarczyło...

Przerażające jak łatwo sterować tłumem. Ciekawe czy ten sam oburzony motłoch zawrze wreszcie gęby i pozwoli twórcom skończyć grę ;)