Jusant od twórców Life is Strange sukcesem. Twórcy chwalą się wysokimi ocenami

Mikołaj Ciesielski
2023/11/26 11:00
0
0

Najnowsza produkcja studia Don’t Nod może pochwalić się bardzo pozytywnym odbiorem.

Ostatniego dnia października na rynku zadebiutowało Jusant, czyli przygodowo-zręcznościowa gra o wspinaczce od twórców Life is Strange oraz Vampyr. Wspomniana produkcja – jak się okazuje – podbiła zarówno serca branżowych recenzentów, jak i samych graczy. Deweloperzy ze studia Don’t Nod postanowili natomiast uczcić sukces wspomnianego tytułu i przygotowali specjalny zwiastun.

Jusant od twórców Life is Strange sukcesem. Twórcy chwalą się wysokimi ocenami

Jusant na zwiastunie z ocenami. Twórcy Life is Strange świętują sukces swojej nowej gry

Obecnie Jusant może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84 punktów (na podstawie 59 opinii) w serwisie OpenCritic. Warto podkreślić, że aż 89% recenzentów poleca najnowszą produkcję studia Don’t Nod. W opublikowanym przez deweloperów zwiastunie widzimy, że wspomniany tytuł otrzymał wiele wysokich not i jest określany m.in. jako „jedna z najbardziej unikalnych i uroczych gier roku”.

Jusant może pochwalić się także „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Najnowsza produkcja studia Don’t Nod otrzymała co prawda na platformie Valve jedynie 631 opinii, ale 96% z nich to oceny pozytywne. Warto jednak pamiętać, że dzieło twórców Life is Strange oraz Vampyr dostępne jest również w usługach PC Game Pass i Xbox Game Pass.

Poczuj kontemplacyjny klimat Jusant – niesamowitej wspinaczkowej łamigłówki. Wejdź na szczyt olbrzymiej wieży i osiągnij nowe wyżyny u boku swojego wodnego kompana. Poznaj swoje narzędzia do wspinaczki i przemierzaj różnorodne biomy, aby poznać przeszłość wieży – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jusant dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation i Xbox Series X/S. Mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą produkcją studia Don’t Nod? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!