James Gunn wyreżyseruje Superman: Legacy. Prezes DC Studios zadba o sukces filmu

Radosław Krajewski
2023/03/16 11:10

Reżyser przejmuje serię o Supermanie dla nowego uniwersum DC.

Pod koniec stycznia James Gunn i Peter Safran zdradzili szczegółowe plany na pierwszy rozdział nowego uniwersum DC. Wśród nowych filmów nie zabrakło kolejnej produkcji o Człowieku ze stali – Superman: Legacy. Już wtedy Gunn przyznał, że współprezes studia namawia go do wyreżyserowania filmu, ale on sam nie podjął jeszcze decyzji. Na ostatecznie rozstrzygnięcie tej sprawy musieliśmy chwilę poczekać, ale reżyser w końcu potwierdził, że stanie za kamerą widowiska.

James Gunn wyreżyseruje Superman: Legacy. Prezes DC Studios zadba o sukces filmu

James Gunn wyreżyseruje nowy film o Supermanie

Produkcja ma koncentrować się na młodszym Supermanie, który równoważy swoje kryptońskie dziedzictwo z ludzkim wychowaniem. Bohater staje się ucieleśnieniem prawy, sprawiedliwości i amerykańskiego styli życia. Jednak jego dobroć uważana jest we współczesnym świecie za staromodne.

GramTV przedstawia:

James Gunn obecnie pisze scenariusz do filmu. Nie wiadomo, kto wcieli się w tytułową rolę, ani też kiedy ruszą zdjęcia do filmu. Premierę zaplanowano na 11 lipca 2025 roku.

Tak, reżyseruję Superman: Legacy, którego premiera będzie miała miejsce 11 lipca 2025 roku. Mój brat Matt zaczął płakać, kiedy zobaczył datę premiery. Zapytałem go dlaczego. Powiedział: „Stary, to są urodziny taty”. Nie zdawałem sobie z tego sprawy.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
2
Ray
Gramowicz
16/03/2023 15:40

Ale że to będzie na postawie Superman: All star? Które jest opowiadaniem u kresu życia Supermana, gdzie Cavill byłby znacznie lepszym wyborem? Czy oni nie chcieli młodszego aktora? Tyle pytań.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/03/2023 15:07

Czyli co kolejny raz to samo ? Już mi się nie podoba.