James Gunn zaskoczył fanów DC. Pierwszy rozdział obejmie jeszcze więcej tytułów

Radosław Krajewski
2023/03/07 16:30

Prezes studia przyznał, że nie pokazali większości swoich zaplanowanych filmów i seriali.

Na otwarcie nowego uniwersum DC przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W tym miesiącu studio zaprezentuje Shazam! Gniew Bogów, który według niedawnych szacunków będzie wielką finansową porażką, a w grudniu widzowie będą mogli obejrzeć drugą część Aquamana. Pod koniec stycznia James Gunn i Peter Safran przedstawili plany na pierwszy rozdział uniwersum, zatytułowany Bogowie i potwory. Pierwsza faza obejmie jedenaście produkcji w latach 2025-2027. Okazuje się, że na tym nie koniec i szefowie DC Studios nie zaprezentowali nawet jeszcze połowy nadchodzących produkcji ze świata DC.

James Gunn zaskoczył fanów DC. Pierwszy rozdział obejmie jeszcze więcej tytułów

DC Studios ogłosiło mniej niż połowę zaplanowanych produkcji w pierwszym rozdziale nowego uniwersum

Jeden z fanów zapytał się Gunna na Twitterze, ile z szykowanych projektów pierwszego rozdziału zostało już ujawnionych. Nieoczekiwanie szef studia stwierdził, że „mniej niż połowa”.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyser nie rozwinął swojej wypowiedzi, więc nie wiadomo, czy do ogłoszonych jedenastu filmów i serialu dołączą jeszcze kolejne produkcje we wspominanych latach, czy też pierwszy rozdział potrwa trochę dłużej, niż trzy lata. Najwyraźniej DC chce jak najszybciej nadrobić stratę do Marvela, który w ostatnim czasie nie ma dobrego okresu. Na ujawnienie kolejnych tytułów z uniwersum DC zapewne będziemy musieli jeszcze poczekać.

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
08/03/2023 06:52
dariuszp napisał:

Bawi mni ten news niesamowicie.

Shazam jeszcze nie wyszedł a już mówi się o porażce :-)

O finansowej porażce, jeśli chodzi o ścisłość. Większy budżet + niższe nakłady na promocję niż przy pierwszym filmie. Ale to tylko szacunki, nie warto zawracać sobie nimi głowy ;).

dariuszp
Gramowicz
07/03/2023 16:59

Bawi mni ten news niesamowicie.

Shazam jeszcze nie wyszedł a już mówi się o porażce :-)

To że nie zaprezentowali wszystkiego to chyba jasne bo robią plany. To tak jakby mówić że Marvel nie zaprezentował wszystkiego. Oczywiście że nie.

Dodatkowo to że nie zaprezentowali wszystkiego nie oznacza że będzie więcej produkcji bo to mogą być produkcje bardzo odległe w czasie. I po drodze wszystko może się zmienić. Np jeżeli nowy kierunek nie wypali albo wypalą tylko niektóre rzeczy.

Tekst jest o niczym tak naprawdę.