Jak sprzedaje się Cyberpunk 2077: Phantom Liberty? CD Projekt Red podzielił się nowym wynikiem

Jakub Smolak
2023/11/28 20:00
0
1

Dodatek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, więc ilość sprzedanych egzemplarzy nie powinna więc nikogo dziwić.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to bardzo dobre rozszerzenie, które zostało docenione zarówno przez graczy jak i recenzentów. W wcześniejszych informacji wiemy również, że CD Projekt Red wydał na produkcję dodatku naprawdę sporo pieniędzy. Według danych przedstawionych na początku października, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty sprzedało się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Od tamtej pory wynik znacząco się jednak poprawił.

Jak sprzedaje się Cyberpunk 2077: Phantom Liberty? CD Projekt Red podzielił się nowym wynikiem

Czy warto zagrać w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty?

CD Projekt Red pochwalił się nowymi danymi. Rozszerzenie Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zostało kupione przez 4,3 miliona osób. Co ciekawe, dodatek w przybliżeniu nabyło około 20% użytkowników posiadających podstawową wersję gry.

Zwróćmy uwagę na to, że wyłącznie na Steam rozszerzenie doczekało się już ponad 11 tys. recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 89%, to pozytywne opinie. O tym dlaczego warto w nie zagrać dowiecie się z przygotowanego przez nas tekstu: Recenzja Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - będziesz legendą, V!

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że już wkrótce gra doczeka się specjalnego pudełkowego wydania, które będzie dostępne na PC i konsolach. Premierę wyznaczono na 5 grudnia. W skład Cyberpunk 2077: Ultimate Edition wejdzie podstawowa wersja gry, rozszerzenie Widmo wolności i aktualizacja 2.0, która wprowadziła szereg zmian i ulepszeń, w rozwoju postaci, systemie policji, czy wprowadzając możliwość walki w trakcie jazdy. Całość będzie dostępna zarówno w formie cyfrowej, jak i wydaniu fizycznym.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!