Jagged Alliance 3 z datą premiery!

Jakub Smolak
2023/05/17 15:30
0
0

Wiemy, kiedy gra zadebiutuje na PC. Jest też nowy trailer.

Wcześniejsze informacje się potwierdziły. Podczas niedawnej prezentacji deweloperzy z Haemimont Games i ekipa wydawnicza THQ Nordic pokazali zawartości edycji specjalnej oraz poinformowali, że Jagged Alliance 3 zadebiutuje na rynku latem. Dziś poznaliśmy dokładną datę premiery gry na PC.

Jagged Alliance 3 z datą premiery!

Jagged Alliance 3 – dokładna data premiery

Z okazji ogłoszenia daty premiery twórcy przygotowali również specjalny trailer, który znajdziecie poniżej. Jeśli czekacie na Jagged Alliance 3, to zarezerwujcie sobie w kalendarzu datę – 14 lipca, bowiem właśnie wtedy gra będzie dostępna na pecetach.

Kiedy ludzie mówią o turowych grach taktycznych, bardzo często wymieniają Jagged Alliance jako jednego z legendarnych pionierów gatunku. Stworzenie nowej odsłony serii, prawie 25 lat po tym, jak pierwsza część zelektryzowała graczy na całym świecie, nie jest prostym zadaniem: pamięć o kultowych grach pozostaje, ale czasy oraz oczekiwania graczy się zmieniły. Niemniej jednak developer Haemimont Games oraz wydawca THQ Nordic z dumą dodają wyczekiwane „3” do kultowego tytułu, oznaczające ni mniej ni więcej, że Jagged Alliance 3 będzie godnym następcą i znakomitą grą strategiczną – czytamy w informacji prasowej.

GramTV przedstawia:

Na twórcach z pewnością ciąży duży presja, Jagged Alliance to bowiem marka, do której gracze z całego świata mają ogromny sentyment. Miejmy nadzieję, że deweloperzy staną na wysokości zadania. Chętnie dowiemy się czy czekacie na Jagged Alliance 3 oraz jakie macie oczekiwania względem tej produkcji.

Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu wspomnianej produkcji, zapraszamy Was do lektury: Jagged Alliance 3 – Mamy szansę na godnego następcę – gamescom 2022.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!