Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

It Takes Two na Switcha na gameplayu. Nagranie pokazuje FPS-y

DK
2022/11/03 16:40

Premiera tytułu na konsoli Nintendo odbędzie się już jutro.

It Takes Two trafiło do sklepów w marcu 2021. Od tego momentu tytuł był dostępny na PC i konsolach PS4 i Xbox One. Wiele osób uważa grę od Hazelight za jedną z najlepszych produkcji kooperacyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. Dlatego wieści o tym, że powstaje również port na Switcha, przyjęto z radością. Gra ukaże się na handheldzie już jutro (4 listopada). Tymczasem autor kanału Pixelacos Gameplays na YouTube opublikował nagranie prezentujące tytuł na Swichu. Gameplay zobaczycie na samym dole.

It Takes Two na Switcha na gameplayu. Nagranie pokazuje FPS-y

Produkcja sprawuje się nieźle – jak na możliwości konsoli Nintendo. Wiadomo, że jakością ta wersja znacząco odbiega od tego, co mamy okazję zobaczyć na pecetach czy mocniejszych konsolach, ale i tak trzeba przyznać, że nie ma tragedii. Gameplay pokazuje liczbę klatek na sekundę. Widać, że tytuł oferuje stabilne 30 FPS.

Nowa gra od twórców It Takes Two

Przy okazji przypominamy, że już jakiś czas temu branżę obiegła informacja, że Hazelight pracuje nad nowym projektem. Autorem tych wieści był sam szef studia Josef Fares. Wtedy mieliśmy jedynie okazję rzucić okiem na zdjęcie z nagrań motion capture – żadnych konkretów na temat gry nie wyjawiono. Niemniej dobrze wiedzieć, że coś jest na rzeczy – oby ta nowa produkcja była przynajmniej tak samo dobra, jak It Takes Two.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!