It Takes Two zmierza na Switcha! Znamy dokładną datę premiery

DK
2022/09/13 16:51
0
0

Sympatyczny co-op zadebiutuje na handheldzie Big N jeszcze tej jesieni.

Niedawno pisaliśmy, że zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami kooperacyjna gra przygodowa od Hazelight Studios ma doczekać się wersji na “Pstryczka”. Podczas konferencji Nintendo Direct Japończycy oficjalnie potwierdzili tę informację – It Takes Two zmierza na Switcha!

It Takes Two zmierza na Switcha! Znamy dokładną datę premiery

Przy okazji poznaliśmy też dokładną datę premiery – tytuł ukaże się na przenośnej konsoli już 4 listopada. Aż dziw bierze, że pomysł z przeniesieniem tytułu na handhelda Nintendo wypłynął dopiero teraz – przecież to wprost idealna produkcja na tę platformę. Jeśli jeszcze nie graliście w tę grę i macie Switcha, to w listopadzie nadarzy się więc świetna okazja ku temu, by nadrobić zaległości.

It Takes Two – recenzja

It Takes Two zadebiutowało na pecetach i konsolach w marcu 2021. Wiele osób zgodzi się, że jest to jedna z lepszych produkcji kooperacyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. A dowodem na to są zarówno liczne nagrody, jakie zebrała gra, jak i wysoka sprzedaż tytułu. Na GRAM-ie pojawiła się swego czasu recenzja It Takes Two. Nasz redaktor nie szczędził pochwał tytułowi. Pełen tekst znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!