Ironheart ze szczegółami. Ujawniono jej powiązania z Wakandą w Czarnej Panterze 2

Radosław Krajewski
2022/10/06 15:00
0
0

Do sieci trafił oficjalny opis Riri Williams, następczyni Iron Mana.

Już w przyszłym miesiącu do kin trafi kolejny film Marvela, czyli Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Niedawno produkcja otrzymała finałowy zwiastun, na którym nie zabrakło Riri Williams, czyli nowej postaci w uniwersum. Superbohaterka znana jako Ironheart zastąpi w MCU Iron Mana, korzystając ze zbroi własnej produkcji. Udostępnione przez Marvela materiały nie ujawniały, w jaki sposób twórcy zamierzają wprowadzić tę postać. Tajemnicę zdradził opis oficjalnej figurki Ironheart z filmu.

Ironheart ze szczegółami. Ujawniono jej powiązania z Wakandą w Czarnej Panterze 2

Z opisu dowiadujemy się, że Riri Williams jest studentką Massachusetts Institute of Technology. Jeden z projektów sprowadza na nią zainteresowanie Wakandańczyków, jak również niebezpiecznego wroga. Możemy się jedynie domyślać, że chodzi o Namora i jego podwodny świat.

Życie Riri Williams, błyskotliwej studentki MIT z pasją do inżynierii, przybiera nieoczekiwany obrót, gdy jej szkolnym projektem zaczynają interesować się Wakandańczycy i niebezpieczny wróg.

GramTV przedstawia:

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Ryan Coogler, który odpowiadał również za pierwszą część. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera 2 – data premiery

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w polskich kinach już 11 listopada 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!