Avengers 6 mają scenarzystę. Historię napisze twórca największych hitów 4. fazy MCU

Radosław Krajewski
2022/10/04 12:40

Marvel znalazł scenarzystę, który napisze skrypt do Avengers: Secret Wars.

Podczas San Diego Comic-Con dowiedzieliśmy się, że Marvel pracuje nad dwoma kolejnymi odsłonami Avengersów, które pojawią się w 2025 roku. Za pierwszy z filmów zatytułowanym Avengers: The Kang Dynasty odpowiadać będzie Destin Daniel Cretton, czyli reżyser Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni. Z kolei scenariusz napisze Jeff Loveness, który pracował m.in. przy Ricku i Mortym. Avengers: Secret Wars wciąż nie mają reżysera, ale właśnie zyskali scenarzystę i to nie byle jakiego, ale osobę już doświadczoną w superbohaterskim kinie.

Avengers 6 mają scenarzystę. Historię napisze twórca największych hitów 4. fazy MCU

Avengers: Secret Wars mają scenarzystę

Historię do szóstej odsłony Avengersów napisze Michael Waldron. Scenarzysta wcześniej pracował nad skryptami do serialu Loki oraz Doktor Strange w multiwersum obłędu. Obie produkcje uznawane są za jedne z najlepszych z czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Nic więc dziwnego, że Marvel raz jeszcze sięgnął po Waldrona, aby stworzył wielkie zwieńczenie nowej sagi.

GramTV przedstawia:

Na premierę Avengers: Secret Wars będziemy musieli poczekać jeszcze ponad trzy lata. Film zadebiutuje w kinach dopiero 7 listopada 2025 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!