Horizon Call of the Mountain na premierowym zwiastunie. Czas na przygodę w VR

Mikołaj Ciesielski
2023/02/17 13:30

Sony przypomina o nadchodzącym debiucie nowej produkcji osadzonej w świecie wykreowanym przez studio Guerrilla Games.

Horizon Call of the Mountain na premierowym zwiastunie. Czas na przygodę w VR

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że Horizon Call of the Mountain osiągnęło tzw. złoty status. Tymczasem premiera „zupełnie nowej przygody w świecie Horizon” zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że Sony postanowiło przypomnieć graczom o nadchodzącym debiucie produkcji stworzonej z myślą o PlayStation VR2. W tym celu japońska firma przygotowała specjalny zwiastun.

Premierowy zwiastun Horizon Call of the Mountain prezentuje najważniejsze elementy gry

Premierowy trailer Horizon Call of the Mountain pozwala przyjrzeć się najważniejszym elementom produkcji. W materiale nie brakuje więc fragmentów rozgrywki prezentujących wspinaczkę oraz walkę z wymagającymi maszynami. Ponadto w zwiastunie możemy zobaczyć nawet samą Aloy, czyli protagonistkę Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West.

Przejdź do tętniącego życiem świata niebezpiecznych maszyn, plemiennych opowieści, ekscytujących zadań i nowych oraz powracających postaci. Poznaj zróżnicowane krajobrazy – wyrusz na wyprawę różnymi ścieżkami i bacznie się rozglądaj, aby odkryć tajemnice gór – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Horizon Call of the Mountain – podobnie jak PlayStation VR2 – zadebiutuje na rynku już 22 lutego, czyli w najbliższą środę. Jeśli natomiast zastanawiacie się nad kupnem nowych gogli wirtualnej rzeczywistości od firmy Sony, to zapraszamy Was do lektury: Testujemy PlayStation VR2!

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
17/02/2023 14:34

Dajcie mi tę historię we wersji nie-Vr, to się nie będę zastanawiał.