Hi-Fi Rush na nowym zwiastunie. Bethesda chwali się wysokimi ocenami gry

Mikołaj Ciesielski
2023/03/16 13:00

Produkcja studia Tango Gameworks spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony branżowych mediów.

Hi-Fi Rush na nowym zwiastunie. Bethesda chwali się wysokimi ocenami gry

Na początku miesiąca Bethesda ujawniła, że w Hi-Fi Rush zagrało już ponad 2 mln graczy. Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks otrzymała wówczas również aktualizację, która wzbogaciła grę o tryb fotograficzny. Tymczasem wydawca postanowił przygotować nowy zwiastun, który przypomina o niezwykle ciepłym przyjęciu wspomnianego tytułu przez branżowe media.

Bethesda przypomina o pozytywnych recenzjach Hi-Fi Rush

Na oficjalnym kanale firmy Bethesda na YouTube udostępniono zwiastun, w którym wydawca chwali się opiniami anglojęzycznych serwisów. Na profilu Bethesda Polska na Twitterze opublikowano natomiast rodzimą wersję wspomnianego materiału, dzięki której możecie przekonać się, jak na Hi-Fi Rush zareagowały polskie redakcje. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Po tym, jak błąd w szemranym korpoeksperymencie doprowadza do wlutowania mu w serce odtwarzacza muzyki, uznany za „defekt” Chai musi stanąć do walki o wyzwolenie w nietuzinkowo animowanym świecie, w którym wszystko – platformowe łamigłówki, ataki wrogów, a nawet pełne ekspresji gagi i potyczki słowne – dzieje się do rytmu – czytamy w opisie gry w Xbox Store.

Na koniec przypomnijmy, że Hi-Fi Rush dostępne jest na PC i konsolach Xbox Series X/S, a także w usłudze Xbox Game Pass. Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks może pochwalić się pełną polską wersją językową. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hi-Fi Rush - nagły atak przyszłej gwiazdy rocka.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!