Hi-Fi Rush doczeka się DLC? Tango Gameworks może szykować niespodziankę

Mikołaj Ciesielski
2023/06/03 16:00
0
0

Wygląda na to, że niespodziewany hit Microsoftu otrzyma dodatkową zawartość.

Jakiś czas temu Microsoft zapewniał, że Hi-Fi Rush jest prawdziwym hitem zarówno w oczach graczy, jak i firmy. W sieci pojawiały się jednak doniesienia, że najnowsze dzieło twórców serii The Evil Within nie spełniło wewnętrznych oczekiwań giganta z Redmond. Tymczasem studio Tango Gameworks prawdopodobnie szykuje niespodziankę dla fanów wspomnianej produkcji. Wygląda bowiem na to, że gra otrzyma wkrótce nową zawartość.

Hi-Fi Rush doczeka się DLC? Tango Gameworks może szykować niespodziankę

Hi-Fi Rush może otrzymać nową zawartość. Niespodzianka na Xbox Games Showcase 2023?

Z danych dostępnych w serwisie SteamDB wynika, że Hi-Fi Rush otrzymało ostatnio 10 nowych osiągnięć. Na ten moment wszystkie są ukryte, co prawdopodobnie zwiastuje nadejście nowej zawartości. Trudno jednak stwierdzić, czy deweloperzy ze studia Tango Gameworks szykują płatne DLC, czy też darmową aktualizację, która wprowadzi do gry kilka nowych atrakcji.

GramTV przedstawia:

Niewykluczone, że odpowiedź na to pytanie poznamy już 11 czerwca podczas Xbox Games Showcase 2023. Istnieje bowiem szansa, że Tango Gameworks przygotowuje niespodziankę na pokaz Microsoftu. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na stosowne ogłoszenia.

Na koniec przypomnijmy, że Hi-Fi Rush dostępne jest na PC i konsolach Xbox Series X/S, a także w usłudze Xbox Game Pass. Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks może pochwalić się pełną polską wersją językową. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hi-Fi Rush - nagły atak przyszłej gwiazdy rocka.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!