Microsoft zaprasza na pokazy Xbox Games Showcase i Starfield Direct

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/04 17:00
0
0

Oprócz pokazów Xbox zawita do Warszawy ze specjalnym wydarzeniem XboxFanFest.

Przedstawiciele firmy Microsoft ujawnili dokładną datę oraz czas rozpoczęcia swojej prezentacji gier Xbox Games Showcase. Dowiedzieliśmy się, że pokaz rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Co ciekawe, tuż po Xbox Games Showcase obejrzymy Starfield Direct, czyli pokaz w całości poświęcony grze Starfield.

Microsoft zaprasza na pokazy Xbox Games Showcase i Starfield Direct

Kolejne pokazy od Microsoftu

Choć nie podano dokładnej godziny dla Starfield Direct, prawdopodobnie możemy założyć, że Xbox Games Showcase zajmie – podobnie jak miało to miejsce rok temu – około półtorej godziny. Wiceprezes Xboksa, Aaron Greenberg, potwierdził, że oprócz własnych gier, Microsoft zamierza także zaprezentować te, które są tworzone przez partnerskie studia.

13 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje natomiast Xbox Games Showcase Extended, czyli rozszerzona transmisja. Będziemy mogli wówczas obejrzeć liczne wywiady z twórcami gier, które zostały zapowiedziane lub pokazane podczas głównej prezentacji z 11 czerwca.

GramTV przedstawia:

Na sam koniec warto wspomnieć, że 11 czerwca w Warszawie odbędzie się XboxFanFest. Wydarzenie będzie składać się z wirtualnego seansu z Xbox Games Showcase i Starfield Direct, a także różnych atrakcji i loterii.

Choć rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna, wymaga ukończenia 18 lat i posiadania aktywnego konta Xbox Live. Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!