Helldivers 2 na nowym trailerze. Dzieje się na nim naprawdę sporo!

Jakub Smolak
2023/09/24 11:30
0
0

Wideo skupia się na prezentacji frakcji Automaton.

Niedawno otrzymaliśmy nowy trailer z Helldivers 2, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że premiera gry została opóźniona i zagramy w nią dopiero w przyszłym roku. Twórcy z Arrowhead Game Studios i Sony jeszcze bardziej podsycają apetyty graczy na tę kooperacyjną strzelankę, oddając w ich ręce kolejny napakowany akcją trailer. Najnowsze wideo skupia się na prezentacji frakcji Automaton. Deweloperzy poinformowali również, że ruszyła możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Helldivers 2 na nowym trailerze. Dzieje się na nim naprawdę sporo!

Automaton w Helldivers 2

Na ostatnim wideo mogliśmy zobaczyć, jak zespoły Helldivers radzą sobie z ogromnymi robalami. Tym razem mierzą się jednak z opancerzonymi i wyposażonymi w potężne bronie robotami. Przypomnijmy, że mamy tutaj do czynienia z trzecioosobową strzelanką, w której gracze współpracując, będą mierzyć się z wrogo nastawionymi stworami z innych planet. Do swojej dyspozycji otrzymają jednak bronie i zdobycze techniki, które wspomogą ich zarówno w działaniach ofensywnych, jak i defensywnych. Kluczem do zwycięstwa będzie współpraca.

Zostaniesz przydzielony do oddziału liczącego maks. czterech Helldiversów i wyruszysz na misję strategiczną. Musicie uważać na siebie nawzajem – przyjacielski ogień to niestety nieodzowny element wojny, ale zwycięstwo bez pracy zespołowej jest niemożliwe. Zaatakuj wroga z góry, przekradnij się przez jego terytorium lub zaciśnij zęby i stań do bezpośredniej walki.Ty wybierasz, jak zawalczysz o wolność. Otrzymasz dostęp do bogatego arsenału broni, zbroi ratujących życie oraz odmieniających walkę manewrów, które są perełką w wyposażeniu każdego Helldiversa – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Helldivers 2 powstają z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana została na 8 lutego 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!