Hades 2 z kolejnymi zmianami. Twórcy wzięli sobie do serca uwagi graczy

Patrycja Pietrowska
2024/06/05 13:45
0
0

Supergiant Games nie zwalnia tempa.

Na początku maja na rynku zadebiutował w ramach wczesnego dostępu Hades 2. Produkcja od Supergiant Games spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony graczy, a deweloperzy nieustannie zbierają opinie społeczności dotyczące wrażeń z rozgrywki. Pierwsza łatka wprowadziła już szereg poprawek i zmian, jednak twórcy nie zamierzają na tym poprzestawać – kolejna aktualizacja jest już bowiem dostępna.

Hades 2 z kolejnymi zmianami. Twórcy wzięli sobie do serca uwagi graczy

Hades 2 z dużą aktualizacją. Zmiany w spotkaniach z Olimpijczykami i nie tylko

Zgodnie z przekazanymi na platformie Steam informacjami, do Hades 2 zawitała już druga aktualizacja, zainspirowana opiniami graczy. Jak głosi opis łatki, miłośnicy produkcji spotkają teraz maksymalnie jednego dodatkowego Olimpijczyka każdej nocy – podobnie jak w pierwszej odsłonie gry. Po aktywacji przełamania śmierci natomiast dłużej uświadczymy efektu nietykalności.

Ulepszenia doczekało się także zbieranie zasobów za pomocą kilofa. Od teraz nie trzeba już wielokrotnie naciskać przycisku – wystarczy go przytrzymać. Warto również wspomnieć o nowej możliwości wglądu do listy umiejętności oferowanych przez napotkanych Olimpijczyków. To jednak nie wszystko, co przygotowali deweloperzy dla graczy.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja wprowadza również bowiem między innymi nowe ikony w interfejsie użytkownika, zmienia balans broni i ulepsza Młot Dedala. Deweloperzy zadbali także o wyeliminowanie różnorodnych błędów oraz poprawki w zakresie oprawy audiowizualnej. Szczegółowe omówienie łatki znajduje się w tym miejscu.

Jako nieśmiertelna Księżniczka Podziemi odkryjesz jeszcze większy i bardziej szczegółowy świat starożytnych mitów, a także zmierzysz się z siłami samego Tytana Czasu. Podczas wyprawy niejednokrotnie przyjdzie ci wykorzystać potęgę Olimpu, a przygoda, która na ciebie czeka, pełna jest niezliczonych wyzwań i niebezpieczeństw. – głosi opis gry Hades 2 na platformie Steam.

Na zakończenie przypominamy, że Hades 2 zadebiutował 6 maja 2024 roku w ramach wczesnego dostępu. Obecnie zagramy wyłącznie za pośrednictwem komputerów osobistych.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!