Hades 2 doczekał się pierwszej łatki. Szereg poprawek i ważne zmiany

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 16:00
0
0

Deweloperzy podzielili się pierwszą, większą aktualizacją.

Hades 2 zadebiutował na początku maja w ramach wczesnego dostępu, zaliczając niezwykle udany start. Deweloperzy nie zamierzają jednak zwalniać tempa i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępnili już pierwszą aktualizację wprowadzającą ważne zmiany. Ulepszeń doczekał się ruch Melinoë, a także elementy związane z gromadzeniem zasobów.

Hades 2 doczekał się pierwszej łatki. Szereg poprawek i ważne zmiany

Hades 2 z pierwszymi, ważnymi zmianami. Aktualizacja jest już dostępna

Jak informują deweloperzy z Supergiant Games na platformie Steam, do Hades 2 trafiła już pierwsza aktualizacja. Przede wszystkim ulepszeń doczekał się odskok, a także sprint Melinoë, który jest „z natury” szybszy i bardziej responsywny pod względem skręcania. Zdolności usprawniające ruch bohaterki zostały natomiast przeskalowane.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja obejmuje również gromadzenie zasobów w grze. Dzięki wprowadzonym zmianom gracze mogą zbierać materiały z dowolnego punktu po odblokowaniu odpowiedniego narzędzia, a także nadawać priorytet określonym zasobom, które mają pojawiać się częściej od innych. Twórcy zadbali również o szereg poprawek różnorodnych błędów, a szczegółowe informacje związane z łatką znajdują się w tym miejscu (spoilery zostały oznaczone przez twórców).

Hades 2 zadebiutował 6 maja 2024 roku w ramach wczesnego dostępu. Na ten moment w produkcję Supergiant Games zagramy wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!