Gotham Knights vs. Arkham Knight. Wideo porównuje mechaniki i grafikę

DK
2022/10/24 20:25
1
0

Zgadnijcie, która gra wypada lepiej?

Gotham Knights trafiło do sklepów pod koniec ubiegłego tygodnia. Wiele osób jest zawiedzionych produkcją o rodzinie Batmana. Wśród minusów wymieniana jest konieczność uruchamiania tytułu w 30 klatkach na sekundę i brak możliwości wyboru graficznych trybów. Teraz w internecie można obejrzeć ciekawe nagranie, które porównuje ostatni tytuł od WB Games Montreal i Arkham Knight. Autorem tego nagrania jest youtuber NikTek. Wideo zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Gotham Knights vs. Arkham Knight. Wideo porównuje mechaniki i grafikę

Na filmiku widzimy zestawienie takich elementów gameplayu jak jazda po mieście i szybowanie w przestworzach. Oprócz tego porównano elementy graficzne: deszcz i falowanie wody. Wiele osób uważa, że tytuł sprzed 7 lat wypada w tym zestawieniu lepiej niż Gotham Knights. Ale najlepiej rzucić okiem i ocenić samemu.

Gotham Knights – platformy, recenzja, wymagania sprzętowe

Gotham Knights jest dostępne na pecetach i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytułu nie wydano na konsole ubiegłej generacji. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem gry, to być może pomocna okaże się recenzja, którą publikowaliśmy niedawno na GRAM-ie. Znajdziecie ją tutaj. A jeśli jesteście zainteresowani graniem na PC, to pod tym adresem sprawdzicie pełne wymagania sprzętowe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
24/10/2022 22:31

Takie porównania są idiotyczne. Nie znamy budżetu obu gier.

To nie jest tak że 7 lat później gry będą wyglądać lepiej "bo tak". Poprawcie mnie jeżeli się mylę ale nikt chyba w ostatnich 7 latach nie wymyślił jak robić gdy szybciej i taniej za te same pieniądze.

Co się zmieniło go dostępna moc obliczeniowa. Ale nic nikomu to nie da jeżeli nie ma się budżetu żeby ją wykorzystać.

Więc trzeba władować więcej kasy w developerów, więcej kasy w artystów. Dźwiękowców. Dać im technologie i czas by wszystko było w najwyższej jakości a później jeszcze wypolerować całość.

Tutaj patrząc na grę pewnie nikt w nią nie grał przed premierą bo wybory jakich dokonało studio są idiotyczne i nie mają sensu więc ktoś wymyślił głupi plan jak no te drony z tarczami i nikt tego w praktyce nie przetestował i ich nie zapytał co za kretyn zrobił misje gdzie patrzysz jak dron powoli lata w kółko do czasu aż wyląduje żebyś mógł go zeskanować.

Więc albo twórcy dali ciała albo najprawdopodobniej nie dostali czasu i pieniędzy żeby doprowadzić grę do podobnej jakości co gry Arkham.

Dodam że studio pracowało nad Arkham Origins więc generalnie wiedzieli co robili.