Gotham Knights na 21-minutowym gameplayu

DK
2022/10/05 20:30

Materiał prezentuje kooperację Robina i Red Hooda.

Debiut gry o Rycerzach Gotham zbliża się nieuchronnie – fani gier o superbohaterach położą łapki na tej produkcji już w drugiej połowie października. Tymczasem portal IGN.com opublikował na YouTube długi – bo ponad 20-minutowy – materiał z rozgrywką. Wideo skupia się na mechanizmach współpracy pomiędzy dwiema postaciami: Robinem i Red Hoodem. Filmik zobaczycie na dole tej wiadomości.

Gotham Knights na 21-minutowym gameplayu

O Gotham Knights mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej ostatnimi czasy. Na przykład tydzień temu pokazano trailer ujawniający możliwości tytułu na PC. Ponadto okazało się, że nie jest to gra na jedno podejście – aby poznać całą historię, należy przejść produkcję kilka razy. Wcześniej można też było zobaczyć wideo z mechanizmami rozwoju postaci.

Data premiery Gotham Knights

Premiera gry o Rycerzach Gotham odbędzie się 21 października 2022. Tytuł trafi na pecety i konsole obecnej generacji. Jeśli chodzi o PlayStation 4 i Xbox One, to nie ma co spodziewać się, że Gotham Knights ukaże się także na tych platformach – początkowo to było w planach, ale później porzucono zamiar wydania gry na te systemy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/10/2022 22:01

Zagram jak w każdą grę z serii Arkham ale za to z bardzo niskimi oczekiwaniami.