W jednym podejściu nie zobaczymy całej zawartości fabularnej Gotham Knights

Mikołaj Ciesielski
2022/09/25 15:00

Gracze, którzy będą chcieli zapoznać się z całą zawartością przygotowaną przez twórców, będą musieli ukończyć grę więcej niż raz.

W jednym podejściu nie zobaczymy całej zawartości fabularnej Gotham Knights

Gotham Knights zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja osadzona w uniwersum DC zadebiutuje na rynku za niecały miesiąc. Jakiś czas temu deweloperzy opublikowali materiał wideo prezentujący „rodzinę Batmana, a tymczasem do sieci trafiły kolejne interesujące informacje na temat wspomnianego tytułu. Okazuje się bowiem, że gra będzie oferować naprawdę sporo zawartości, a jedno podejście nie wystarczy, by w pełni poznać historię przygotowaną przez twórców.

Odkrycie wszystkich tajemnic Gotham Knights zajmie sporo czasu

Geoff Ellenor – reżyser gry – w rozmowie z PLAY Magazine potwierdził, że podczas jednego podejścia gracze nie zobaczą całej zawartości fabularnej Gotham Knights, ponieważ produkcja posiada „wiele treści, które są unikalne dla percepcji bohatera. W nadchodzącej produkcji WB Games Montreal gracze będą mogli bowiem swobodnie przełączać się pomiędzy czterema postaciami, a każda z nich będzie inaczej reagować na poszczególne wydarzenia.

Strukturalnie sceny będą do siebie podobne i ogólnie będą pasować do wszystkich postaci, ale każda z nich ma swoją własną wersję. [Bohaterowie – dop. red.] poruszają inaczej, mówią inaczej, mają różne historie ze wszystkimi postaciami, co pozwala nam stworzyć osobistą wersję danej sceny. Jeśli wcielisz się w Batgirl, dostaniesz wersję Batgirl, jeśli natomiast będziesz grać Robinem, zobaczysz tę samą scenę w wersji Robina. Część z nich będzie do siebie bardzo podobna, ale będą posiadać niewielkie subtelne różnice – tłumaczy cinematic director, Wilson Mui.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach dokładnie 21 października. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia fragmentów rozgrywki prezentujących starcie z Harley Quinn.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!