Gotham Knights – nowy zwiastun prezentuje mechanizmy rozwoju postaci

DK
2022/08/19 15:00
0
0

Każdy z bohaterów ma własne drzewo.

Premiera Gotham Knights zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym twórcy i wydawca nie próżnują w te wakacje – co chwilę otrzymujemy kolejne materiały wideo na temat gry. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć trailer z mocami i umiejętnościami Red Hooda. Z kolei teraz pokazano nagranie, na którym dyrektor kreatywny Rycerzy Gotham Patrick Redding oraz szef projektu Geoff Ellenor omawiają drzewko rozwoju postaci.

Gotham Knights – nowy zwiastun prezentuje mechanizmy rozwoju postaci

Tytuł ma zaoferować czterech grywalnych superbohaterów. W trakcie gry będzie możliwość przełączania się z jednej postaci na drugą. A z racji tego, że każdy z protagonistów będzie charakteryzować się odrębnymi umiejętnościami, również system rozwoju mają mieć odrębny. Za postęp w grze otrzymamy punkty doświadczenia, które tradycyjnie wydamy na rozwój bohatera. Gdy przełączymy się z jednego na drugiego w danym momencie, zebrane do tej pory punkty rozdysponujemy na nowo dla wybranej postaci.

Rycerze Gotham – premiera jeszcze tej jesieni

Premiery gry należy spodziewać się jeszcze tej jesieni, a konkretnie 25 października. Gotham Knights trafi na pecety i PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Okazało się, że zupełnie zrezygnowano z wydawania produkcji na konsole ubiegłej generacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!