Forever Skies z datą premiery we wczesnym dostępie. Jest też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 08:05
0
0

Produkcja Far From Home zadebiutuje w programie Early Access już w tym miesiącu.

Forever Skies miało zadebiutować we wczesnym dostępie już w zeszłym roku. W połowie listopada dowiedzieliśmy się jednak, że na debiut produkcji studia Far From Home w programie Early Access będzie trzeba poczekać do 2023 roku. Wczoraj natomiast deweloperzy opublikowali nowy zwiastun wspomnianego tytułu, dzięki któremu poznaliśmy dokładną datę premiery gry.

Forever Skies z datą premiery we wczesnym dostępie. Jest też nowy zwiastun

Premiera Forever Skies we wczesnym dostępie już w czerwcu

Okazuje się, że Forever Skies zadebiutuje we wczesnym dostępie dokładnie 22 czerwca 2023 roku, czyli już za trzy tygodnie. Far From Home zapowiada, że Early Access „zaoferuje mechaniki i rozwiązania, które zaangażują graczy na wiele godzin”. Deweloperzy podkreślają jednocześnie, że gracze mogą napotykać na różnego rodzaju błędy i problemy, które będą „sukcesywnie” eliminowane.

Far From Home zamierza również regularnie dodawać do swojej gry nowe elementy. Forever Skies podczas swojego pobytu w programie Early Access ma zostać wzbogacone m.in. o tryb kooperacji, kolejne lokacje, dodatkowe moduły statku oraz „kilka niespodzianek”. Więcej informacji mamy otrzymać wkrótce.

Wczesny dostęp umożliwi graczom eksplorację świata, zbieranie zasobów, odtwarzanie zapomnianych technologii oraz sterowanie statkiem powietrznym. Statek będzie można rozbudowywać o nowe moduły, naprawiać je, wyposażać jego wnętrze, czy dbać o zachowanie udźwigu. Gracz będzie walczył o przeżycie, poszukując pożywienia oraz dbając o swoje zdrowie. Gra umożliwia obecnie około 30 godzin rozgrywki – informują deweloperzy.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Forever Skies powstaje nie tylko z myślą o komputerach osobistych, ale także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy ze studia Far From Home zakładają, że ich produkcja spędzi w programie Early Access około rok. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!