Fani Skyrima do Bethesdy: przestańcie ku@#a aktualizować tę grę

Krzysztof Żołyński
2024/02/19 10:20
9
0

Fani Skyrima już nie chcą wsparcia Bethesdy. Proszą firmę, żeby nie robiła aktualizacji gry, gdyż moderzy robią to o wiele lepiej.

Gracze nie cierpią aktualizacji wydawanych przez Bethesdę, ponieważ ich zdaniem nie wnoszą nic dobrego do rozgrywki, ale co gorsza skutecznie psują robotę moderów. Ilekroć pojawia się aktualizacja, mody często przestają działać, bo stają się niezgodne z nową wersją gry. Trzeba pamiętać, że wielu ludzi ma zainstalowana gigantyczną liczbę modów i ich sprawdzenie, oczekiwanie na poprawki i ponowna instalacja to prawdziwa udręka.

Fani Skyrima do Bethesdy: przestańcie ku@#a aktualizować tę grę

Dlatego wielu graczy ma już dość i domagają się, żeby Bethesda całkowicie porzuciła Skyrim. Twierdzą, że aktualizacje nie rozwiązują już nawet problemów z działaniem gry i moderzy są dużo sprawniejsi w usuwaniu wszystkich niedoróbek oraz wprowadzaniu nowych elementów. Na Redditcie pojawił się nawet specjalny wątek, w którym fani wyrażają swoje niezadowolenie.

Bethesda musi PRZESTAĆ KU@#A AKTUALIZOWAĆ TĘ GRĘ. Modowanie jest cholernie trudne, a jest ono jednym z głównych powodów, dla których ludzie kochają tę grę.

Fani Skyrima domagają się zakończenia wsparcia gry przez Bethesdę

Większość złości koncentruje się wokół faktu, że aktualizacje masakrujące mody mają pomóc sklepowi Creations. Według niektórych jest to po prostu powrót kontrowersyjnego sklepu z płatnymi modami.

Nowe aktualizacje nigdy nie poprawiają Skyrima, a zamiast tego dostarczają kilka drobnych modów za pieniądze, o które nikt nie prosił. To niczego nie naprawia, nie poprawia silnika, tak naprawdę nie robi nic poza aktualizacją sklepu.

GramTV przedstawia:

Sytuacja, w której gracze proszą deweloperów o zaprzestanie wsparcia dla gry, nie zdarzają się często, ale w tym przypadku ma to duży sens. Gracze często mają starannie przygotowane konfiguracje, w niektórych przypadkach instalując setki modów. A kiedy pojawi się aktualizacja, istnieje bardzo realna szansa, że wiele z nich przestanie działać i będzie wymagać własnej aktualizacji. Sprawa poważnie się komplikuje, kiedy modyfikacje zostały już porzucone przez twórców i wtedy pojawia się konieczność ich usunięcia, co z kolei może zepsuć działanie innych modów, które na nich polegają.

Komentarze
9
PatPaul
Gość
20/02/2024 08:36

Bethesda jest chyba jedyną marką, która z każdą aktualizacją coraz bardziej niszczy własną grę. Jak widzę, że wychodzi nowa aktualizacja, która nie zmienia zupełnie nic, albo dodaje jakieś "dzieło" za kredyty, które nawet nie dorównuje większości bezpłatnych modów w jakości, to mnie serio krew zalewa. Skyrim jest moją ulubioną grą, do której wracam naprawdę często, ale zwykle po prostu odpalam starszą wersję Legendary Edition, bo ją na szczęście twórcy już zostawili w spokoju

mzzik
Gość
19/02/2024 20:55

Zajęliby sie wgraniem tłumaczenia skyrima na switcha a nie głupotami. 

wolff01
Gramowicz
19/02/2024 17:59

Gracze oczekują niemożliwego.

Skoro jest zainteresowanie, Bethesda widzi w tym piniondz. Mają rezygnować z produktu który po tylu latach wciąż ma potencjał generowania przychodów? Będą doić temat płatnych modów, aż do oporu.
Trwa Wczytywanie