Elden Ring z ogromnym zainteresowaniem na Steam. Gra FromSoftware króluje na liście bestsellerów

Patrycja Pietrowska
2024/06/17 12:40
0
0

Premiera dodatku Shadow of the Erdtree już za rogiem.

W lutym bieżącego roku ukazał się pierwszy zwiastun dodatku do Elden Ring. Shadow of the Erdtree ma być jedynym i ostatnim rozszerzeniem do produkcji FromSoftware. Nadciągająca wielkimi krokami premiera DLC niewątpliwie przyczyniła się do wzrostu zainteresowania wokół Elden Ring, które króluje aktualnie na liście bestsellerów platformy Steam.

Elden Ring Shadow of the Erdtree
Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring króluje na liście najlepiej sprzedających się produkcji na platformie Steam

Już za kilka dni miłośnicy Elden Ring będą mogli zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez FromSoftware w ramach dodatku Shadow of the Erdtree. Jak się okazuje, użytkownicy Steama chętnie sięgają nie tylko po DLC, ale również po podstawową wersję gry. Elden Ring króluje bowiem w aktualnym, globalnym rankingu bestsellerów platformy Valve, wyprzedzając PUBG oraz Counter-Strike 2.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o nadciągające do produkcji FromSoftware rozszerzenie, na globalnej liście dodatek znajduje się na piątym miejscu. Wysoko uplasował się również Black Myth: Wukong, także dostępny w przedsprzedaży. Pierwszą dziesiątkę zamyka natomiast Fallout 76.

  1. Elden Ring
  2. PUBG: Battlegrounds
  3. Counter-Strike 2
  4. Black Myth: Wukong
  5. Elden Ring Shadow of the Erdtree
  6. Destiny 2
  7. Steam Deck
  8. Kingdom Hearts -HD 1.5+2.5 ReMIX
  9. Dota 2
  10. Fallout 76

Na koniec przypomnijmy, że dodatek do Elden Ring zatytułowany Shadow of the Erdtree trafi w ręce graczy już 21 czerwca 2024 roku. Jakiś czas temu wydawca podzielił się kolejnymi szczegółami, zdradzając, że DLC ma być naprawdę imponujących rozmiarów. Rozszerzenie zaoferuje bowiem około 100 nowych broni czy 10 unikalnych bossów. Deweloperom zależało również, aby gracze „doznali uczucia odkrywania, zachwytu i eksploracji”, które towarzyszyło im przy okazji doświadczeń z podstawową wersją gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!