Elden Ring miało pierwotnie otrzymać dwa dodatki. Twórcy zmienili jednak plany

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 14:45
0
0

Rozszerzenia miały wchodzić w skład przepustki sezonowej.

Niewykluczone, że na premierę rozszerzenia Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring będzie trzeba poczekać do 2024 roku. Tymczasem w sieci pojawiły się interesujące doniesienia na temat planów From Software związanych z dodatkową zawartością do wspomnianego tytułu. Według nieoficjalnych informacji deweloperzy początkowo zamierzali wzbogacić swoją produkcję o dwa dodatki.

Elden Ring miało pierwotnie otrzymać dwa dodatki. Twórcy zmienili jednak plany

Zdaniem insidera Elden Ring miało początkowo otrzymać dwa dodatki, ale plany From Software uległy zmianie

Autorem powyższych doniesień jest Lance McDonald, czyli popularny twóca modów i dataminer, który powinien być świetnie znany wszystkim miłośnikom gier From Sotfware. McDonald za pośrednictwem Discorda (za Reddit) poinformował, że początkowo Elden Ring miało otrzymać przepustkę sezonową zapewniającą dostęp do dwóch dodatków.

GramTV przedstawia:

Ostatecznie plany uległy zmianie, a w grudniu ubiegłego roku w ramach darmowej aktualizacji w ręce graczy trafiło Colosseum, które wzbogaciło Elden Ring o nowy tryb nastawiony na rozgrywkę PvP. From Software zdecydowało się natomiast opracować jedynie jedno duże rozszerzenie, podobnie jak miało to miejsce w przypadku dodatku The Old Hunters do Bloodborne.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!