Diablo 4 obchodzi pierwsze urodziny. Blizzard przygotował specjalne atrakcje dla graczy

Patrycja Pietrowska
2024/06/02 10:00
0
0

Rusza Marsz Goblinów.

Ostatni sezon Diablo 4 wreszcie zebrał sporo pozytywnych opinii wśród graczy. „Łupy na Nowo” odmieniły Sanktuarium, zwiększając między innymi liczbę przeciwników w odświeżonym Piekielnym Przypływie czy redukując liczbę afiksów na przedmiotach. Już za kilka dni produkcja obchodzi swoje pierwsze urodziny, w związku z czym Blizzard przygotował dla graczy sporo specjalnych atrakcji.

Diablo 4 obchodzi pierwsze urodziny. Blizzard przygotował specjalne atrakcje dla graczy

Diablo 4 – prezenty i wydarzenia z okazji pierwszych urodzin gry. Rusza Marsz Goblinów

Diablo 4 zadebiutowało na rynku 6 czerwca 2023 roku. Pierwsze urodziny gry są zatem już za rogiem, o czym postanowił przypomnieć Blizzard w najnowszym wpisie na oficjalnej stronie firmy. Deweloperzy zapraszają wszystkich graczy do świętowania rocznicy w ramach wydarzenia nazwanego Marsz Goblinów.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium. Śmiało, zatopcie kły w piekielnie atrakcyjnych łupach w Diablo IV i Diablo Immortal dostępnych z okazji rocznicy. Dziękujemy za kolejny rok odpierania demonicznych sił Piekła i za to, że jesteście częścią społeczności Diablo. – przekazuje Blizzard.

Event będzie dostępny nie tylko w Diablo 4, ale również w Diablo Immortal. Jeśli jednak chodzi o najnowszą odsłonę serii, urodzinowe obchody odbędą się w dniach 6-13 czerwca. W sklepie gry pojawią się specjalne prezenty w postaci przedmiotów kosmetycznych, które będzie można odbierać do 20 czerwca.

GramTV przedstawia:

Podczas Marszu Goblinów w Sanktuarium częściej spotkamy Goblinów Skarbników, którzy dodatkowo będą mieli przy sobie więcej skarbów. Z większą częstotliwością mają również pojawiać się Kapliczki Chciwości. Pojawi się więc sporo okazji do solidnego zarobku.

Druga część obchodów urodzin Diablo 4 będzie natomiast związana z Błogosławieństwem Matki. Wszyscy gracze mogą liczyć na zdobywanie doświadczenia szybsze o 25%, a złota o 50% – premie się kumulują. Wydarzenie potrwa 10 dni i obejmować będzie zarówno Sferę Sezonową, jak i Sferę Wieczności.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 trafiło na rynek 6 czerwca 2023 roku. Produkcja jest od jakiegoś czasu dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!