Diablo 4 może zmierzać w dobrym kierunku. Wystartował Publiczny Serwer Testowy

Patrycja Pietrowska
2024/04/03 11:50
1
1

Gracze dzielą się pierwszymi wrażeniami z rozgrywki w ramach PST.

Kilka dni temu Blizzard podzielił się szczegółowymi informacjami związanymi ze zmianami, które zaplanowano dla Diablo 4. Zainteresowani przygotowanymi przez twórców nowościami mogą sprawdzać je w ramach Publicznego Serwera Testowego, który już wystartował. Jak się okazuje, pierwsze wrażenia graczy są w dużej mierze pozytywne.

Diablo 4 może zmierzać w dobrym kierunku. Wystartował Publiczny Serwer Testowy

Diablo 4 z pierwszym Publicznym Serwerem Testowym. Gracze dzielą się wrażeniami

Gracze pecetowi mogą już skorzystać z możliwości rozgrywki w Diablo 4 w ramach Publicznego Serwera Testowego. Takie działanie pozwala przetestować nowości i zmiany, które Blizzard planuje wprowadzić do gry w 4. sezonie. Zainteresowani dzielą się już pierwszymi wrażeniami, które znajdziemy między innymi na forum Reddit.

GramTV przedstawia:

Przeglądając subreddit Diablo 4 można trafić na wiele pozytywnych komentarzy i wpisów związanych z rozgrywką w ramach PST. Według wielu gra zmierza w dobrym kierunku, a zaproponowane przez Blizzard zmiany przypadły do gustu graczom. Chwalone elementy obejmują system rzemiosła, Piekielny Przypływ, Goblinów Skarbników czy możliwość zmiany fryzury i koloru włosów w garderobie.

Wiele więc wskazuje na to, że 4. sezon może spodobać się miłośnikom Diablo 4. Oczywiście pojawiają się głosy sceptycyzmu, co może być zrozumiałe, szczególnie mając na uwadze kiepski start sezonu 3., jednak być może wraz z nadejściem zmian rozgrywka sprosta oczekiwaniom graczy. Na zakończenie przypominamy, że Sezon Konstruktów potrwa do 14 maja.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
03/04/2024 20:08

Co z tego, skoro gra jest kiepska?