Cyberpunk 2077 otrzyma powieść! Tworzy ją polski pisarz

DK
2022/10/12 12:36
0
0

Premiera w przyszłym roku.

Na koncie Twitterowym Cyberpunk 2077 pojawiła się właśnie informacja, że powstaje powieść inspirowana grą RED-ów. Autorem historii będzie polski pisarz Rafał Kosik, którego można kojarzyć przede wszystkim z cyklu powieści science fiction dla młodzieży Felix, Net i Nika. Premiery należy spodziewać się w sierpniu 2023.

Cyberpunk 2077 otrzyma powieść! Tworzy ją polski pisarz

Powieść nosi tytuł Cyberpunk 2077: No Coincidence i oczywiście będzie dostępna w języku polskim. Historia ma opowiadać o grupce wyrzutków, którzy ulegną szantażowi i napadną na konwój transportujący tajemniczy towar Militechu. Dowiemy się, jakie są skutki tego zuchwałego czynu. Zaprezentowano już okładkę powieści – to ta z grafiki powyżej.

Cyberpunk: Edgerunners i rola Rafała Kosika

Warto przy okazji napomknąć, że połowie września na Netfliksie zadebiutowało anime Cyberpunk: Edgerunners. Nad scenariuszem do tej produkcji pracował również Rafał Kosik. Serialem jest zachwycony słynny japoński producent Hideo Kojima, który wczoraj pochwalił się w internecie gadżetami, jakie otrzymał w prezencie od CD Projekt RED. To kubek do japońskiego “rosołu” i świecące pałeczki.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!