Hideo Kojima szpanuje prezentem od CD Projekt RED. Kubek i cyberpunkowe pałeczki

DK
2022/10/11 21:40
1
0

Japońskiemu producentowi bardzo podoba się Cyberpunk: Edgerunners – i podarek też.

Szef Kojima Productions ma bardzo dobre stosunki ze studiem CD Projekt RED, o czym wiemy nie od dziś. Niedawno wyszedł serial Cyberpunk: Edgerunners, który można oglądać na Netfliksie. Autorowi Death Stranding anime przypadło do gustu – swego czasu pisaliśmy, jak się nim zachwycał. RED-zi nie pozostali dłużni Hideo Kojimie i podarowali mu inspirowane serialem gadżety.

Hideo Kojima szpanuje prezentem od CD Projekt RED. Kubek i cyberpunkowe pałeczki

Producent podzielił się na Twitterze zdjęciami przedstawiającymi prezenty. To kubek do japońskiej “rosołopodobnej” potrawy ramen i pałeczki. Pałeczki są na tyle czaderskie, że świecą – a nawet zmieniają kolor. Jest to, zdaniem Hideo Kojimy, bardzo praktyczny i użyteczny podarek. Tweeta z fotografiami zobaczycie na samym dole.

Cyberpunk: Edgerunners – fabuła

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutował na Netfliksie w połowie września. Serial składa się z 10 epizodów. Głównym bohaterem anime jest dzieciak z ulicy, który usiłuje przetrwać w Night City – mieście przyszłości z mieszkańcami owładniętymi obsesją na punkcie technologii. Postać postanawia zostać tytułowym edgerunnerem, czyli najemnikiem wykonującym zadania nie do końca zgodne z prawem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
11/10/2022 22:29

No to juz wiem o czym bedzie nastepny filmik Yonga 😄