Capcom rozważa powrót Mega Mana

Krzysztof Żołyński
2023/07/07 18:40
0
0

Capcom rozważa powrót Mega Mana. Postać nie pojawiała się w nowych grach od lat.

To prawda, że marki Resident Evil i Monster Hunter to konie pociągowe Capcomu, ale firma najwyraźniej rozgląda się za czymś mogącym urozmaicić jej portfolio wydawnicze i ktoś chyba przypomniał sobie o Mega Manie. Prawda jest taka, że ta postać nie pojawiała się od bardzo dawna w żadnej nowej grze, a jeśli już powracała to w odgrzewanych kolekcjach retro.

Capcom rozważa powrót Mega Mana

Na szczęście Capcom o nim nie zapomniał i obecnie „rozważa, jak podejść” do nowych gier z serii. Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi z akcjonariuszami Capcom, padło pytanie o przyszłość Mega Mana i pojawiła się ciekawa odpowiedź.

Szykuje się powrót Maga Mana?

Mega Man jest jedną z historycznych marek Capcom i jest uwielbiany przez fanów, dlatego też chcemy odpowiednio rozwijać serię. Zastanawiamy się, jak podejść do produkcji nowych części gier, na co składa się wiele czynników, a w tym opracowanie solidnej koncepcji, przemyślenie rozgrywki, itp.

GramTV przedstawia:

Patrząc wstecz i obserwując jak dobrze Capcom poradził sobie z innymi klasycznymi markami, możemy być raczej spokojni o godny powrót Mega Mana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!