Bloodborne ukaże się na PC lub PS5? Były pracownik Sony rozbudza nadzieje fanów

Mikołaj Ciesielski
2023/05/11 08:15
0
0

David Jaffe – odpowiedzialny m.in. za pierwszą odsłonę serii God of War – ma interesujące wieści dla miłośników produkcji From Software.

W październiku 2021 roku w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, według których Bluepoint Games miało pracować nad Bloodborne 2 oraz remasterem pierwszej części. Do dziś nie doczekaliśmy się jednak zapowiedzi zarówno kontynuacji, jak i odświeżonego wydania produkcji studia From Software. Tymczasem nadzieje fanów wspomnianego tytułu na nowo rozbudził David Jaffe, czyli były pracownik Sony i twórca serii God of War.

Bloodborne ukaże się na PC lub PS5? Były pracownik Sony rozbudza nadzieje fanów

Bloodborne otrzyma remaster lub wersję na PC? David Jaffe przekonuje, że trwają prace nad nowym wydaniem gry

David Jaffe podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo przeprowadzonych na swoim kanale na YouTube ujawnił, że słyszał o pracach nad nowym wydaniem Bloodborne. Deweloper dodał jednak, że nie ma pojęcia, czy będzie to remaster tworzony z myślą o PlayStation 5, czy też wersja na PC, czy też jeszcze coś innego.

Były pracownik Sony podkreślił również, że nie wie, kiedy gracze mogą spodziewać się ewentualnych zapowiedzi związanych z Bloodborne. Jaffe dodał także, że wątpi, by sequel produkcji From Software z 2015 roku znajdował się obecnie w produkcji. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych wieści na temat nowej wersji hitu z PlayStation 4.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Bloodborne zadebiutowało na rynku w marcu 2015 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Bloodborne – recenzja.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!