Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Atomic Heart zachwyci oprawą wizualną? Nowy zwiastun pokazuje wysoką jakość

Mikołaj Ciesielski
2023/01/04 07:45

Produkcja studia Mundfish ma w pełni wykorzystać możliwości kart graficznych z serii GeForce RTX.

Atomic Heart zachwyci oprawą wizualną? Nowy zwiastun pokazuje wysoką jakość

Atomic Heart zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że o produkcji studia Mundfish robi się coraz głośniej. Wczoraj szef zespołu podzielił się bowiem informacjami na temat gry i nadchodzących DLC, ale okazuje się, że to nie koniec atrakcji. Produkcja otrzymała bowiem nowy zwiastun, który pokazuje, jak tytuł prezentuje się w rozdzielczości 4K i ray tracingiem. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Nowy zwiastun Atomic Heart pokazuje, jak gra prezentuje się w 4K z włączonym ray tracingiem

Materiał pozwala również przyjrzeć się kilku scenkom przerywnikowym, a także dynamicznym i niezwykle widowiskowym starciom z oponentami. To kolejny zwiastun Atomic Heart, który zapowiada, że oprawa wizualną będzie jedną z największych zalet produkcji studia Mundfish. Deweloperzy nie zapominają jednak również o płynności animacji, a w osiągnięciu zadowalającej liczby klatek na sekundę ma pomóc funkcja Nvidia DLSS 3, której działanie również możemy zaobserwować na najnowszym wideo.

Walcz wśród eksplozji w utopijnym świecie, gdzie obłęd miesza się z patosem. Dopasowuj styl walki do różnych przeciwników. Wykorzystuj elementy otoczenia i ulepszaj wyposażenie, aby wykonać misję. Tutaj za prawdę płaci się krwią – czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że Atomic Heart zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 21 lutego 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
06/01/2023 04:33
Yarod napisał:

True. I jak jeszcze widzę tę czerwoną gwiazdę, to już w ogóle rzyg.

Prawdę mówiąc we wcześniejszych materiałach, które widziałem z tej gry, nie zauważyłem tych gwiazdek (głowa, rękawiczka) widocznych na obrazku w newsie. Cóż... ja na ruskiej wariacji na temat Bioshocka postawiłem krzyżyk. Wolę poczekać na Judas, czyli nową grę twórcy Bioshoków :)

Yarod
Gramowicz
05/01/2023 12:09
Gregario napisał:

Po 24 lutego straciłem zupełnie zainteresowanie tą grą.

True. I jak jeszcze widzę tę czerwoną gwiazdę, to już w ogóle rzyg.

Gregario
Gramowicz
05/01/2023 06:04

Po 24 lutego straciłem zupełnie zainteresowanie tą grą.