Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Atomic Heart z prezentacją zabójczych robotów. Zobaczcie kolejne ujęcia z gry

Mikołaj Ciesielski
2022/11/15 13:40

Deweloperzy ze studia Mundfish dzielą się nowymi informacjami na temat swojej produkcji.

Atomic Heart z prezentacją zabójczych robotów. Zobaczcie kolejne ujęcia z gry

Na początku miesiąca poznaliśmy dokładną datę premiery Atomic Heart, a kilka dni później do sieci trafił obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji, w którym zaprezentowano starcie z bossem. Tymczasem deweloperzy ze studia Mundfish opublikowali kolejny materiał wideo. Tym razem twórcy postanowili przybliżyć kilka robotów, z którymi gracze będą musieli zmierzyć się w trakcie rozgrywki.

Nowy materiał wideo z Atomic Heart przedstawia niebezpieczne maszyny

W najnowszym materiale przedstawiono cztery roboty, które będą próbować zgładzić głównego bohatera Atomic Heart. Każdy z nich doczekał się szczegółowego omówienia. Dodatkowo we wspomnianym wideo pojawiły się również fragmenty rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak wspomniane maszyny prezentują się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Dynamiczny postęp technologiczny i tajne eksperymenty doprowadziły do powstania zmutowanych istot, przerażających machin i mocarnych robotów, które zbuntowały się przeciw swoim twórcom. Tylko ty możesz je powstrzymać i poznać wyidealizowany świat od podszewki – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Atomic Heart zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 21 lutego 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Mundfish w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
15/11/2022 14:20

Wygląda to ciekawie, ale odczuwam zbyt dużą niechęć żeby grać w ruską grę.