Atlas Fallen zalicza obsuwę. Nowa gra od twórców The Surge nie ukaże się w maju

Mikołaj Ciesielski
2023/03/29 12:40

Wyznaczono nową datę premiery.

W połowie marca mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Atlas Fallen. Na początku bieżącego miesiąca poznaliśmy natomiast dokładną datę premiery nowego action-RPG od twórców serii The Surge. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Deck13 Interactive miała zadebiutować na rynku 16 maja 2023 roku. Okazuje się jednak, że wspomniany termin jest już nieaktualny.

Atlas Fallen zalicza obsuwę. Nowa gra od twórców The Surge nie ukaże się w maju

Premiera Atlas Fallen od twórców The Surge opóźniona

Deweloperzy ze studia Deck13 Interactive oraz firma Focus Entertainment poinformowali za pośrednictwem Twittera, że Atlas Fallen nie ukaże się w planowanym pierwotnie terminie. Twórcom zależy bowiem, by w ręce graczy trafiła możliwie jak najlepsza wersja wspomnianej produkcji. Dlatego też podjęto decyzję o przełożeniu premiery na 10 sierpnia 2023 roku.

Naszym celem zawsze było stworzenie niezapomnianego action-RPG z unikalnym settingiem, ekscytującą rozgrywką i opcją zabawy w trybie współpracy z przyjacielem. Chcielibyśmy dać grze trochę więcej czasu, co pozwoli nam dostarczyć najlepszą możliwą wersję Atlas Fallen – czytamy w opublikowanym komunikacie.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy podziękowali również fanom za cierpliwość i wsparcie, a także zapowiedzieli, że na początku lata otrzymamy nowe fragmenty rozgrywki. Wówczas prezentacji doczekać ma się również wspomniany w komunikacie tryb kooperacji.

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu gry, to zapraszamy Was do lektury: Atlas Fallen – już graliśmy. Pustynny, ale nie pusty świat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!