Atlas Fallen z prezentacją rozgrywki. Zobaczcie nowe RPG od twórców The Surge

Mikołaj Ciesielski
2023/03/15 12:25

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Deck13 Interactive.

Atlas Fallen z prezentacją rozgrywki. Zobaczcie nowe RPG od twórców The Surge

Na początku miesiąca poznaliśmy dokładną datę premiery Atlas Fallen. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą grą studia Deck13 Interactive. Twórcy serii The Surge opublikowali dziś bowiem pierwszy gameplay trailer wspomnianej produkcji. Udostępniony przez deweloperów materiał pozwala więc sprawdzić, jak nowe action-RPG prezentuje się w akcji.

Deweloperzy ze studia Deck13 Interactive prezentują pierwsze fragmenty rozgrywki z Atlas Fallen

Najnowszy zwiastun Atlas Fallen nosi tytuł „Rise from Dust” i pozwala przyjrzeć się m.in. piaszczystej krainie fantasy, w której rozgrywać będzie się akcja gry. W materiale nie brakuje również ujęć prezentujących walkę z ogromnymi kreaturami. Trzeba przyznać, że pokazane przez twórców starcia wyglądają dość widowiskowo. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i oceńcie sami.

Powstań z popiołów i wyzwól ludzkość spod jarzma nikczemnych bogów. Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 16 maja bieżącego roku. Warto także dodać, że nadchodzącą produkcję studia Deck13 Interactive będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie współpracy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!