Armored Core 6: Fires of Rubicon z datą premiery. Zobaczcie gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/04/28 07:20
1
0

Wiemy, kiedy nowa gra From Software zadebiutuje na rynku.

Niecałe dwa tygodnie temu do sieci trafiła główna grafika z Armored Core 6: Fires of Rubicon. Wczoraj natomiast From Software opublikowało nowy materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Zwiastun pozwala sprawdzić, jak kolejna odsłona serii Armored Core prezentuje się w akcji. Trailer ujawnia również dokładną datę premiery nadchodzącego dzieła twórców Elden Ring.

Armored Core 6: Fires of Rubicon z datą premiery. Zobaczcie gameplay trailer

Premiera Armored Core 6: Fires of Rubicon odbędzie się pod koniec sierpnia 2023 roku

Okazuje się, że premiera Armored Core 6: Fires of Rubicon odbędzie się 25 sierpnia 2023 roku. W udostępnionym przez From Software zwiastunie nie brakuje natomiast fragmentów rozgrywki prezentujących dynamiczne i widowiskowe starcia z udziałem mechów. Na końcu materiału pokazano natomiast zawartość dwóch edycji specjalnych gry. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Gracze będą pilotować mechy podczas szybkich, nieograniczonych przestrzenią potyczek, a dzięki ogromnym lokacjom i mobilności mechów zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, będą mogli zapewnić sobie zwycięstwo – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Armored Core 6: Fires of Rubicon powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami nadchodząca odsłona serii Armored Core nie otrzyma trybu kooperacji w kampanii fabularnej. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
28/04/2023 08:24

Nigdy nie grałem w żadne Armored Core, ale widać tu trochę Soulsa w walce, szczególnie u bossów. Zapowiada się zajebiście.