Armored Core 6 otrzyma tryb kooperacji? From Software nie ma dobrych wieści

Mikołaj Ciesielski
2022/12/20 07:35

Nadchodząca produkcja twórców serii Dark Souls nie zaoferuje możliwości współpracy w kampanii fabularnej.

Armored Core 6 otrzyma tryb kooperacji? From Software nie ma dobrych wieści

Jedną z niespodzianek na tegorocznej gali The Game Awards była zapowiedź Armored Core 6: Fires of Rubicon. Podczas wydarzenia deweloperzy z From Software zaprezentowali pierwszy zwiastun gry, a nieco później do sieci trafiło kilka szczegółów na temat produkcji. Tymczasem twórcy podzielili się kolejnymi informacjami związanymi ze wspomnianym tytułem, które powinny zainteresować wszystkich fanów kooperacji.

Armored Core 6: Fires of Rubicon bez kooperacji w trybie fabularnym

Masaru Yamamura – reżyser gry – w rozmowie z IGN Japan ujawnił, że Armored Core 6: Fires of Rubicon nie otrzyma trybu kooperacji w kampanii fabularnej. Deweloper postanowił również w kilku słowach wyjaśnić, dlaczego twórcy zdecydowali się na podjęcie właśnie takiej decyzji.

W trybie fabularnym, który jest główną częścią gry, zdecydowaliśmy się na brak kooperacji, ponieważ chcemy podkreślić dynamiczną akcję, swobodne poruszanie się jednostki gracza oraz aktywne zmiany, których można dokonywać w trakcie misji. Skupiamy się na intensywnych doświadczeniach, które można zrealizować wyłącznie w trybie single-player – informuje Yamamura.

Zgodnie z zapowiedzią Armored Core 6: Fires of Rubicon powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!