Przesilenie Bohaterów powraca do Destiny 2!

Michał "Muradin" Grabowski
2020/08/12 11:50

Wydarzenie powraca w ramach Sezonu Nadejścia, a jak dobrze wiadomo – kolejne wydarzenie, kolejna szansa na zgarnięcie łupów…

Co prawda Sezon Nadejścia został nieco wydłużony, a najnowszy dodatek do Destiny 2, czyli Poza Światłem, pojawi się nieco później niż planowano… ale nie oznacza to braku dobrej zabawy. Wystartowało właśnie Przesilenie Bohaterów, w którym Strażnicy mogą wziąć udział w uczczeniu najbardziej wytwałych obrońców ludzkości. Wraz z rozpoczęciem wydarzenia, które potrwa do 8. września powróciła również do Wieży Eva Levante z nowym zadaniem, które otworzy drogę do nowych łupów.

Rozpoczęcie wydarzenia to m.in. powrót Europejskiej Strefy Powietrznej (ESP), w której gracze zmierzą się z dobrze znanymi przeciwnikami – Rojem, Kombinatem i Upadłymi. Z każdym pokonanym wrogiem jest również szansa na zgarnięcie specjalnej skrzyni zawierającej elementy pancerza z wydarzenia Przesilenie Bohaterów. Dodatkowo ci, którzy chcą zwiększyć swój poziom mocy mogą zbierać fragmenty klucza Przesilenia odblokowujące pakiety Przesilenia zawierające potężny sprzęt oraz modyfikacje pancerza. Nowe wydarzenie to również możliwość zdobycia kolejnych dwóch Triumfów wliczanych do postępów z Moments of Triumph.

Dodatkowo w Wieży przedstawicielka Eververse – Tess Everis – posiada nowe, uniwersalne zdobienia, cios kończący, akcesoria i emotki, które urozmaicą styl Strażników. Więcej informacji na temat wydarzenia Przesilenie Bohaterów znajdziecie tutaj!

Destiny 2 dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Sprawdź nasze teksty ze świata Destiny poniżej:

GramTV przedstawia:

Przesilenie Bohaterów powraca do Destiny 2!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!