Baldur’s Gate 3 powstaje wolniej, niż zakładano. Swen Vincke uspokaja fanów

LM
2020/04/22 09:55
0
0

Przejście na pracę zdalną znacząco wpłynęło na tempo realizacji najnowszego projektu Larian Studios, ale Baldur’s Gate 3 i tak powinien ukazać się w tym roku.

Jeśli w dobie nieustannie ogłaszanych opóźnień zastanawiacie się, co dzieje się z belgijskim Larian Studios i produkowanym przez ekipę Baldur’s Gate 3, to mamy dobre nowiny. Szef studia, Swen Vincke, odniósł się na Twitetrze do opublikowanego na łamach New York Timesa wywiadu, w którym wspomina o spowolnieniu prac nad tytułem.

Baldur’s Gate 3 powstaje wolniej, niż zakładano. Swen Vincke uspokaja fanów

Vincke przyznaje, że tryb zdalny nieco namieszał w planach ekipy i ta pracuje wolniej, na około 70% swoich standardowych możliwości. Oznacza to, że Baldur’s Gate 3 pojawi się we Wczesnym Dostępie Steam później, niż początkowo zakładał Larian, ale i tak gra doczeka się pierwszego, wczesnego wydania jeszcze w tym roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W niedawnych, poprzedzających wybuch pandemii komunikatach Larian informował, że na nowego Baldura nie będziemy czekać zbyt długo, ale w świetle nowych doniesień jesień wydaje się najbardziej prawdopodobna. Tytuł początkowo wzbogaci katalog Steam Early Access, by w 2021 roku ukazać się w finalnej wersji – początkowo jedynie na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!