News

The Last of Us Part 2 bez wydania na PC. Zobacz krótki fragment z personalizacją broni

LM, 13.02.2020 08:55 1

Twórcy dementują pogłoski o wydaniu The Last of Us Part 2 na komputerach osobistych i odsyła nas na konsole PlayStation.

Kilka tygodni temu studio Naughty Dog opublikowało ofertę pracy, dla dewelopera doświadczonego w pracy z kartami Nvidii i API DirectX 12. To oczywiście zaowocowało masą pogłosek związanych z apokalipsą tytułów ekskluzywnych Sony i rychłym nadejściem The Last of Us: Part 2 na PC. Twórcy postanowili się do nich oficjalnie odnieść na Twitterze i jeśli liczyliście na taki obrót spraw, to mamy złe wieści. Przedstawiciel ekipy zdementował plotki o wyjściu marki poza środowisko PlayStation, przypominając, że tytuł pojawi się wyłącznie na PS4 i PS4 Pro w maju.

Oczywiście, nawet jeśli Naughty Dog planuje za kulisami mariaż z pecetami, to i tak na razie się do tego nie przyzna, gdyż na tym etapie najważniejsze jest zabezpieczenie wysokich wyników sprzedaży The Last of Us: Part 2 na PlayStation 4. Z drugiej strony być może ekipa pracuje nad czymś zupełnie innym, co może wymagać doświadczenia z kartami Nvidii, a Ellie i Joel nigdy nie pojawią się na PC.

Tymczasem jeden z użytkowników Twittera podzielił się z nami krótkim materiałem z rzeczonej produkcji, który prezentuje personalizację broni głównej i dodatkowej. Nie ma tu oczywiście niczego nadzwyczajnego, ale wygląda na to, że fani powinni być usatysfakcjonowani.

The Last of Us: Part 2 pojawi się w grywalnej wersji na PAX East w Bostonie (27.02-1.03), projekt jest na ostatniej prostej do debiutu, a fani mogą sięgnąć po darmowy motyw PSN i kolekcjonerskie figurki Ellie. Tytuł ukaże się 29 maja wyłącznie na PlayStation 4.

https://twitter.com/Monakatyusa/status/1227450833262063617

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze