News

Magic: Legends - MMORPG bazujące na Magic: The Gathering ukaże się dopiero w 2021 roku; testy beta tej wiosny

LM, 14.01.2020 18:40 0

Sieciowe RPG akcji typu hack’n’slash w modelu free-to-play zmierza na PC i konsole ósmej generacji.

Wygląda na to, że po pierwszych prezentacjach zapowiedzianej podczas ostatniej gali The Game Awards gry Magic: Legends jej wydawca – Perfect World Entertainment – postanowił dać deweloperom nieco więcej czasu. Jeszcze kilka dni temu redakcja Game Informera donosiła, że tytuł zadebiutuje na PC i konsolach jeszcze w tym roku, a teraz dowiadujemy się, że na premierę Magic: Legends poczekamy do 2021 roku. Wydawca nie odniósł się do tego w towarzyszącym komunikacie, a zamiast tego wyraził zadowolenie entuzjastycznym przyjęciem pierwszych materiałów i potwierdził, że jeszcze tej wiosny odbędą się pierwsze testy beta tytułu.

Jeśli chcielibyście wziąć w nich udział, to możecie zgłosić się pod tym adresem. Nie wskazano jeszcze ich harmonogramu czy dedykowanych platform, a jedynie zapowiedziano, że podczas nich wypróbujemy klasy Geomancer i Mind Mage. Warto w tym miejscu przypomnieć, że gra MMORPG Magic: Legends zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, i zostanie wydana w modelu free-to-play.

Niedawno mogliśmy zaprezentować Wam pierwsze fragmenty zabawy z Magic: Legends, które moim zdaniem jest zbyt bliskie temu, do czego przyzwyczaiło nas Diablo. Z drugiej strony tytuł może być doskonałą alternatywą dla nadchodzącego Diablo IV, która umili fanom gatunku action-RPG oczekiwanie na nieogłoszoną jeszcze premierę.

https://www.youtube.com/watch?v=pJ1F75YohDk&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze