Petroglyph rozpoczęło produkcję Command & Conquer: Remastered

LM
2019/06/06 00:40

Przy okazji twórcy pozwolili nam rzucić okiem na opracowany na potrzeby remastera interfejs użytkownika – wygląda obiecująco.

Firma Electronic Arts w osobie Jima Vesselli ponownie podejmuje wątek zapowiedzianego w listopadzie minionego roku Command & Conquer: Remastered na forum reddit. Okazuje się, że twórcy oficjalnie zakończyli fazę przedprodukcji gry i płynnie przeszli do właściwego procesu deweloperskiego, podczas gdy studio Lemon Sky zajmuje się kreowaniem oprawy wizualnej w rozdzielczości 4K, deweloperzy z Petroglyph Games biorą na warsztat mechaniki rozgrywki wydanego w 1995 roku Command & Conquer.

Petroglyph rozpoczęło produkcję Command & Conquer: Remastered

GramTV przedstawia:

Przy okazji EA upubliczniło pierwszy screen prezentujący wygląd nowego interfejsu użytkownika. Już na pierwszy rzut oka widać, że sporo elementów uporządkowano tak, by nie było potrzeby przewijania w poszukiwaniu odpowiedniej zawartości. Dodatkowo zarówno budynki, jak i piechota, pojazdy oraz umiejętności otrzymały dedykowane zakładki. Przestawiono przycisk odpowiedzialny za wywołanie menu gry i element reprezentujący nasze fundusze. Jednocześnie przyciski sprzedaży, naprawy i mapy są teraz oznaczone przez odpowiednie ikony. Co o nim sądzicie?

Command & Conquer: Remastered powstaje z myślą o komputerach osobistych, a obok omawianej produkcji Petroglyph Games zamierza pochylić się także nad Command & Conquer: Red Alert Remastered. Wciąż nie wskazano, kiedy możemy spodziewać się ich premiery.


Sprawdź bogaty wybór strategii na PC w ofercie sklepu Sferis.pl.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/06/2019 13:37

Po Red Alert mogliby jeszcze za Tiberian Sun się wziąść :]

MisioKGB
Gramowicz
06/06/2019 07:46

Co jak w co ale C&C nigdy dość!