Tydzień z grą Pro Evolution Soccer 6 - dzień trzeci

Spayki
2006/11/22 22:00

To już trzydziesta minuta gry. Rywalizacja jest niezwykle zaciekła, nie ustają ataki na bramkę przeciwnika, ale nadal utrzymuje się bezbramkowy remis. Kapitan gości krzyczy w kierunku arbitra. Faul? Jednak nie, to tylko znakomicie zamarkowany upadek. Wyraźnie widać, że żadna z drużyn nie chce zejść na przerwę z niekorzystnym rezultatem.

Emocje sięgają zenitu. Obie drużyny ani na moment nie zwalniają tempa. Nerwy udzielają się także sędziemu, który zaczyna gwizdać w co najmniej kontrowersyjnych sytuacjach. Dobrze przynajmniej, że swoimi decyzjami wspiera reprezentację Polski. A właśnie, dzisiaj skupimy się na rodzimych akcentach futbolu. Tydzień z grą Pro Evolution Soccer 6 - dzień trzeci

W ten pochmurny, listopadowy wieczór witamy Państwa ze Stadionu Śląskiego. Wraz ze mną są tu dziś komentatorzy Polsatu Sport: Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia spotkania, na które od dawna czeka cała piłkarska Polska. Ten mecz to nie tylko kolejny sprawdzian formy podopiecznych Leo Beenhakkera, ale również okazja do udowodnienia wszystkim, że ostatnie zwycięstwa w eliminacjach mistrzostw Europy nie były dziełem przypadku.