Wild Hearts z dziwnym sposobem na poprawę wydajności. Twórcy dziękują graczom

Mikołaj Ciesielski
2023/02/20 11:45
0
0

Produkcja jeszcze w tym tygodniu ma doczekać się aktualizacji.

Wild Hearts z dziwnym sposobem na poprawę wydajności. Twórcy dziękują graczom

Premiera Wild Hearts z pewnością nie przebiegła po myśli deweloperów. Choć produkcja zebrała całkiem niezłe recenzje, o czym świadczy średnia ocen na portalu Metacritic, to niestety tytuł nie jest wolny od problemów technicznych. Już kilka godzin po debiucie gry użytkownicy Steama informowali o problemach z wydajnością. Okazuje się jednak, że gracze znaleźli dość nietypowy sposób na poprawę płynności.

Twórcy Wild Hearts dziękują graczom za znalezienie sposobu na poprawę wydajności gry na PC

Rozwiązaniem problemu jako pierwszy podzielił się jeden z użytkowników platformy Valve, a opisany sposób następnie został udostępniony także na forum Reddit. Okazuje się, że na wydajność Wild Hearts na PC pozytywnie wpływa zmiana w menu ustawień audio. Graczom, którym zależy na poprawie działania gry, powinni bowiem zrezygnować z domyślnie ustawionego stereo na rzecz opcji 5.1 lub 7.1.

Co ciekawe, powyższy sposób został przetestowany również przez samych deweloperów. Jeden z twórców poinformował za pośrednictwem forum Reddit, że rozwiązanie zaproponowane przez graczy faktycznie działa. Przedstawiciel studia Omega Force podziękował użytkownikom za pomoc, a także zapewnił, że jeszcze w tym tygodniu Wild Hearts doczeka się zapowiadanej już kilka dni temu aktualizacji.

Na koniec przypomnijmy, że Wild Hearts dostępne jest nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto również wspomnieć, że deweloperzy mają ambitne plany rozwoju produkcji. Zgodnie z zapowiedziami gra ma co miesiąc otrzymywać darmowe aktualizacje, które będą wprowadzać nową zawartość.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!