Wild Hearts z nową zawartością w marcu. Twórcy prezentują nadchodzące atrakcje

Mikołaj Ciesielski
2023/03/09 13:30

Deweloperzy ze studia Omega Force rozpoczynają popremierowy rozwój swojej produkcji.

Wild Hearts z nową zawartością w marcu. Twórcy prezentują nadchodzące atrakcje

Jeszcze przed premierą zapowiadano, że Wild Hearts będzie co miesiąc otrzymywać nową zawartość w postaci darmowych aktualizacji. Okazuje się, że nie były to jedynie puste obietnice. Deweloperzy ze studia Omega Force zaprezentowali bowiem marcowe atrakcje. Już jutro – 10 marca – gracze będą mieli okazję zapoznać się z pierwszymi nowościami.

Wild Hearts otrzyma w tym miesiącu kilka interesujących nowości

Dzięki jutrzejszej aktualizacji gracze będą mieli okazję zapolować na nowe Kemono. Wraz z nowym potworem Wild Hearts zostanie także wzbogacone o nową misję oraz umiejętność dla postaci. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ za dwa tygodnie produkcja studia Omega Force doczeka się kolejnych nowości.

23 marca Wild Hearts otrzyma bowiem drugą aktualizację zawartości. Gracze ponownie będą mogli zapolować na nowe Kemono, a także zapoznać się z kolejną misją. Deweloperzy wzbogacą również swoją produkcję o nową broń i pancerz oraz zadania o wyższym poziomie trudności.

Kolejne nowości pojawią się natomiast w przyszłym miesiącu. Wild Hearts – oprócz następnego Kemono – doczeka się wówczas nowego karakuri oraz innych atrakcji. Na szczegóły dotyczące kwietniowych aktualizacji musimy jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Wild Hearts dostępne na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!