Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

Premiera:
04.02.2021
Gatunek:
Platforma:
Producent:

O grze

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to RPG akcji stworzone przez Cyanide Studios i wydane na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X i PlayStation 5. Mamy tutaj do czynienia z produkcją bazującą na stołowej grze fabularnej znanej w naszym kraju pod tytułem Wilkołak: Apokalipsa.

Za sprawą Werewolf: The Apocalypse – Earthblood jesteśmy Cahalem, potężnym Garou, który stracił kontrolę nad swoją niszczycielską furią i spędza życie na wygnaniu. Bohater może zmieniać się w wilka oraz ogromną krwiożerczą bestie, Crinos. Naszym zadaniem jest ukaranie tych, którzy bezczeszczą Gaję. Aby tego dokonać, musimy okiełznać swoje trzy formy, co wcale nie będzie łatwe…

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood oferuje możliwość obserwowania wydarzeń z perspektywy trzeciej osoby. Gra oddaje nam do dyspozycji trzy style rozgrywki, bowiem Cahal może rozmawiać z innymi ludźmi, wilk skrada się, natomiast wilkołak świetnie sprawdza się w walce z przeciwnikami.

Co istotne, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zawiera wyłącznie rozbudowaną kampanię fabularną dla jednego gracza i nie posiada żadnych wariantów rozgrywki wieloosobowej.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-3470 lub AMD FX-8370, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 1 GB VRAM lub AMD Radeon HD 7790 1 GB VRAM

Treści o tej grze:

Mikołaj Ciesielski
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood z pierwszymi ocenami. Nie jest dobrze
Produkcja Cyanide Studio debiutuje dziś na PC i konsolach.
04.02.2021
3
Inne
Adam "Harpen" Berlik
W co zaGRAMy w lutym 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca
Odświeżone wersje Nioh, Control na konsolach nowej generacji, średniowieczne GTA, hack’n’slash dla fanów Hades, city-builder w klimatach Faraona i nie tylko. Szykuje się naprawdę interesujący...
28.01.2021
3
Mikołaj Ciesielski
Znamy wymagania sprzętowe Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Produkcja Cyanide Studio zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.
26.01.2021
4
Maria Wawrzyniak
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na zwiastunie. Pokaz umiejętności i form
W sieci pojawił się nowy materiał prezentujący grę Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Tym razem możemy przyjrzeć się różnym formom, które przyjmie nasz bohater.
25.01.2021
4
6
LM
Wilkołak minionej generacji. Gameplay z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Wyczekiwane przez fanów Werewolf: The Apocalypse – Earthblood może mieć wiele do zaoferowania, ale oprawą wizualną raczej nie powala.
14.12.2020
6
4
Maria Wawrzyniak
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood z datą premiery i gameplayem
Na prezentacji Nacon Connect nie mogło zabraknąć Werewolf: The Apocalypse – Earthblood – otrzymaliśmy dokładną datę premiery oraz pierwszy gameplay.
07.07.2020
4
2
Maria Wawrzyniak
Pierwszy pełnoprawny zwiastun z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
W końcu zobaczyliśmy w akcji Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, czyli RPG-a akcji na licencji gry, która w Polsce jest znana jako Wilkołak: Apokalipsa.
10.06.2020
2
2
LM
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie
Wygląda na to, że co najmniej jedna gra w uniwersum World of Darkness zadebiutuje w 2020 roku.
19.10.2019
2
Maria Wawrzyniak
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pojawi się na PDXCon 2019
W sieci pojawił się kilkunastosekundowy filmik zapowiadający obecność Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na tegorocznej edycji imprezy PDXCon.
11.10.2019
1
LM
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostanie wydane przez Bigben Interactive...
Przy okazji poznaliśmy nieco konkretów związanych z linią fabularną tytułu.
24.11.2018
1