Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostanie wydane przez Bigben Interactive w 2020 roku

LM
2018/11/24 19:41
1
0

Przy okazji poznaliśmy nieco konkretów związanych z linią fabularną tytułu.

Firma BigBen Interactive uraczyła nas garścią nowych konkretów związanych z zapowiedzianym w minionym roku RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood od studia Cyanide. Okazuje się, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom za wydaniem gry zajmie się wspomniany już właściciel francuskiego studia — BigBen Interactive — a gra trafi na komputery osobiste i konsole w bliżej nieokreślonym punkcie 2020 roku.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostanie wydane przez Bigben Interactive w 2020 roku

Jednocześnie wydawca ujawnił nieco szczegółów głównego wątku fabularnego gry: w toku rozgrywki wcielimy się w wilkołaka o imieniu Cahal, który został wykluczony ze swojego klanu. Naszym zadaniem będzie walka z organizacją Pentex, której działania zagrażają równowadze wykreowanego świata. Tytuł bazuje na papierowym systemie RPG Werewolf: The Apocalypse, który jednocześnie wchodzi w skład uniwersum znanego jako World of Darkness. Prawa do gier na bazie tego ostatniego należą do firmy Paradox Interactive i niewykluczone, że w najbliższym czasie także szwedzki wydawca poszerzy swoje portfolio o nowy tytuł w rzeczonym świecie.

GramTV przedstawia:

Wciąż czekamy na pierwsze fragmenty rozgrywki z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, a gdy te się pojawią, to z pewnością się o tym dowiecie.

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
25/11/2018 08:52

Deja vu? 23 listopada już o tym tutaj czytałem... Katarzyna D. wbiła Ci się na konto? ?