Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pojawi się na PDXCon 2019

Wincenty Wawrzyniak
2019/10/11 22:07
0
0

W sieci pojawił się kilkunastosekundowy filmik zapowiadający obecność Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na tegorocznej edycji imprezy PDXCon.

Jak już wiecie lub też nie, w dniach od 18 do 20 października w Berlinie odbędzie się kolejna edycja imprezy PDXCon – wydarzenia przeznaczonego głównie dla fanów produkcji od Paradox Interactive. Dzisiaj natomiast wydawca Bigben Interactive opublikował w sieci kilkunastosekundowy teaser informujący o pojawieniu się na wspomnianej imprezie nowych informacji dotyczących Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Nadal nie wiemy jednak, czego dokładnie możemy się spodziewać.

Pamiętajmy, że tak naprawdę wspomniany tytuł został po raz pierwszy zapowiedziany już na początku 2017 roku, kiedy wydaniem gry miało zająć się Focus Home Interactive. Rok później to stanowisko przejęła właśnie firma Bigben Interactive. My natomiast pisaliśmy o grze również stosunkowo dawno, bo w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to dowiedzieliśmy się, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood ma trafić na komputery osobiste oraz konsole w bliżej nieokreślonym terminie gdzieś w roku 2020.Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pojawi się na PDXCon 2019

GramTV przedstawia:

Wiemy już, że dostaniemy RPG akcji opartego na licencji stołowej gry fabularnej od firmy White Wolf Publishing, która w Polsce wydana została pod nazwą Wilkołak: Apokalipsa. Gracz wcieli się w Cahala, członka rasy wilkołaków. Bohater wrócił z wygnania w celu wspomożenia swojego klanu, któremu grozi wyginięcie – tym sposobem lądujemy na wojnie przeciwko potężnej korporacji Pentex burzącej równowagę w naturze, walcząc u boku innych towarzyszy naszego stada. Werewolf: The Apocalypse – Earthblood należy do uniwersum Świata Mroku (World of Darkness). Niektórzy mogą kojarzyć markę między innymi z Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!